podsumowanie roku szkolnego 2014/2015

Edyta Sojka


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 :

  • Tytuł Lidera Samorządu Uczniowskiego dla Samorządu naszej szkoły w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Lider Samorządu Uczniowskiego zorganizowanego przez  Studium Prawa Europejskiego w Warszawie;
  •  Bardzo dobry wynik dla Kacpra Szymali z kl. IV w Międzynarodowym Konkursie Kangur;
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur dla Maksymiliana Mazura z kl. IV i Julity Stokłosy z kl. V;

  • I miejsce dla Anny Heczko z kl. VI w IX Gminnym Konkursie o Unii Europejskiej "Poznajemy Europę",
     w Iłownicy;

  • I miejce dla Zspołu Szkolno-Przedszkolnego w Wieszczętach w IX Gminnym Konkursie o Unii Europejskiej "Poznajemy Europę", w Iłownicy;

  • III miejsce dla Jakuba Gardasa z kl. V Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla Uczniów Szkół Podstawowych w Wieszczętach;

  • wyróżnienie dla Igora Jankowskiego z kl. II Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla Uczniów Szkół Podstawowych w Wieszczętach;

  • I miejsce dla zespołu teatralnego (skład: Jakub Gardas – Mały Książę, Michał Martynek, Klaudia Kidoń, Kinga Bartosz, Amelia Czakon, Nikola Nowotarska i Martyna Król) w VII Przeglądzie Teatrzyków Profilaktycznych "STOP uzależnieniom przed...", w Rudzicy;

  • Tytuł najlepszego aktora dla Szymona Grudnia z kl. V, w VII Przeglądzie Teatrzyków Profilaktycznych "STOP uzależnieniom przed...", w Rudzicy;

  •  III miejsce ex aequo dla duetów: Klaudia Kidoń i Michał Martynek oraz Jakub Kubaczka i Mikołaj Pilch Regionalnym Konkursie Znajomości Gwary Śląska Cieszyńskiego w Grodźcu;

  • Wyróżnienie dla Weroniki Kuś z kl. VI w XIV Gminnym Konkusrsie Ortograficznym "O Pióro Wójta Gminy Jasienica";

  • III miejsce na Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Międzyrzeczu;

  • I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jasienica;

  • III miejsce dla drużyny: Klaudia Kidoń, Michał Martynek, Kacper Król (klasa V) oraz Filip Zahradnik (klasa VI) w gminnych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej;
  • I miejsce w Mistrzostwach Jasienicy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt;
  • I miejsce w Mistrzostwach Jasienicy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców;
  • II miejsce dla uczniów klasy III: Tomasza Stokłosy, Adriana Bujok oraz Radosława Gawlik z kl. II IX Turniej Ruchu Drogowego  BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE;
  • I miejsce w IX Gminnym Konkursie Ekologicznym w Jasienicy. Skład drużyny: Przedszkolaki: Szymala Dawid, Pilch Michał, Klasa III: Kidoń Dominika, Bujok Adrian, Klasa IV: Szymala Kacper, Nowak Piotr, Klasa V: Kidoń Klaudia, Stokłosa Julita,  Rodzice: Kidoń Bogusława, Bujok Anna;
  • III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, w mini piłce nożnej chłopaków o Mistrzostwo Gminy Jasienica skład drużyny: Brudny Daniel, Szymala Kacper, Świerkot Konrad, Król Filip, Zahradnik Filip, Kukla Krystian, Piszczałka Kamil, Szymala Kacper, Baron Mateusz;