Podsumowanie roku szkolnego 2015 - Kopia.ppt


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016
  • Wyróżnienie dla Tomasza Stokłosy i Błażeja Frycza z kl. IV, Kacpra Szymali i Maksymiliana Mazura z kl. V oraz Julity Stokłosy z kl. VI w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2016 r.

  • III miejsce dla Amelii Czakon z kl. VI w XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla Uczniów Szkół Podstawowych.

  • Nagroda dla Julity Stokłosy z kl. VI w IX Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik";

  • Wyróżnienie dla Tomasza Stokłosy z kl. IV i Bruna Naturskiego z kl. III, w IX Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik";

  • Certyfikt Przyjaciela Matzoo dla koła matematyczno-informatycznego przy ZSP w Wieszczetach;

  • II miejsce dla grupy tetaralnej "Kurtyna" XVII powiatowej edycji Spotkań Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2016;

  • Anna i Martyna  Gruszka z kl. III laureatkami Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”;

  • I miejsce dla grupy teatralnej „Kurtyna” w VIII Przeglądzie Teatrzyków Profilaktycznych w Rudzicy pod hasłem „ Bądź wolny! Dopalaczom powiedz NIE!” 

  • Certyfikat dla uczniów klasy IV w Ogólnopolskiej Akcji "Mój Pierwszy Mail. Bezpieczeństwo w Internecie"

  • Wyróżnienie dla Julity Stokłosy z kl. VI w XV Gminnym Konkursie Ortograficznym
    "O pióro Wójta Gminy Jasienica";

  • II miejsce dla drużyny dziewcząt w półfinale województwa śląskiego;

  • Tytuł Arcymistrza w kategorii klas IV-VI, w II Gminnym Konkursie Myślenia Logicznego w Międzyrzeczu dla Julity Stokłosy z klasy VI;

  • Tytuł Mistrza w kategorii klas IV-VI, w II Gminnym Konkursie Myślenia Logicznego w Międzyrzeczu dla Kacpra Szymali z klasy V;

  • Tytuł Arcymistrza w kategorii klas I-III, w II Gminnym Konkursie Myślenia Logicznego w Międzyrzeczu dla Nikoli Rak z klasy III;

  • Grupa dziewcząt z ZSP w Wieszczetach została mistrzyniami powiatu bielskiego w mini piłce siatkowej;

  • TytułGrand Prix i I miejsce dla grupy teatralnej "Kurtyna" (aktorzy grający w tym spektaklu: Nikola Nowotarska, Kinga Bartosz, Jakub Gardas, Maksymilian Mazur, Klaudia Kidoń oraz Ewelina Olearczyk) za prezentację „W sieci”, w II Powiatowym Multimedialnym Przeglądzie Szkolnych Teatrzyków organizowanym przez ZSP w Wieszczętach;

  • Małe Grand Prix dla Aleksandry Sikory – uczennicy klasy V, w XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”  przez GOK w Świnnej;

  • I miejsce w kategorii FORMY PRZESTRZENNE dla Julii Mucek - uczennicy kl. V, XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”  przez GOK w Świnnej;

  • I miejsce w kategorii WYKLEJANKA zajęła Nikola Nowotarska - uczennica klasy VI, XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”  przez GOK w Świnnej;

  • II miejsce w kategorii MAKIETA zajął Michał Faruga - uczeń klasy IV, XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”  przez GOK w Świnnej;

  • Wyróżnienie dla Laury Górniak, z klasy VI,  i Michała Pilcha, z klasy V, w kategorii Rysunek XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”  przez GOK w Świnnej;

  • I miejsce dla grupy dziewczat z turnieju minipiłki siatkowej o mistrzostwo Gminy Jasienica;
  • IV miejsce dla grupy chłopaków w turnieju minipiłki siatkowej o mistrzostwo Gminy Jasienica;
  • II miejsce w turnieju minipiłki ręcznej dziewcząt o mistrzostwo Gminy Jasienica;
  • III miejsce w turnieju minipiłki ręcznej chłopców o mistrzostwo Gminy Jasienica
  • II miejsce dla uczniów kl. IV-VI, którzy zaprezentowali Jasełka pt. "Król, który napełnia miłością" w Gminnym Przeglądzie Jasełek i Obrzędów Kolędniczych w Rudzicy; 
  • III miejsce dla zespołu dziewcząt w turnieju minikoszykówki o mistrzostwo gminy Jasienica;
  • V miejsce dla zespołu chłopców w turnieju minikoszykówki o mistrzostwo gminy Jasienica;
  • II miejsce dla Piotra Gruszki z kl. III w Międzyszkolnym Konkursie "Mały Omnibus" organizowanym w ZSP w Wieszczętach; 
  • Tytuł "Mistrza tabliczki mnożenia" w IV klasie uzysłał Tomasz Stokłosa;
  • III miejsce  w drużynowym turnieju tenisa stołowego dziewczat o mistrzostwo gminy Jasienica;
  • IV miejsce  w drużynowym turnieju tenisa stołowego chłopców o mistrzostwo gminy Jasienica;
  • VIII miejsce dla drużyny dziewcząt:Julita Stokłosa, Kinga Bartosz, Martyna Król, Laura Górnika, Klaudia Kidoń (kl. VI), Basia Suchodolska, Żaneta Duda (kl. V), w Finale Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Zabrzegu.
  • III miejsce dla Izy Sikory z klasy I w Konkursie Recytatorskim  "Chrześcijańskie korzenie literatury polskiej".
  • I miejsce dla Klaudii Kidoń w turnieju tenisa stołowego.
  • III miejsce dla Jakuba Kubaczki w turnieju tenisa stołowego.
  • IV - VI miejsce dla drużyny chłopaków w turnieju mini piłki nożnej o mistrzostwo Gminy Jasienica.
  • V miejsce dla zespołu chłopków (Wojciech Holisz (z klasy VI), Kacper Szymala, Piotr Nowak, Filip Kania (z klasy V)), oraz Tomasz Stokłosa, Piotr Piguła,  Adrian Bujok (z klasy IV) sztafetowych biegach przełajowych o Mistrzostwo Gminy Jasienica. 
  • II miejsce dla zespołu dziewcząt (Julita Stokłosa, Kinga Bartosz, Martyna Król, Laura Górniak, Klaudia Kidoń (z klasy VI) oraz Barbara Suchodolska, Żaneta Duda (z klasy V).) sztafetowych biegach przełajowych o Mistrzostwo Gminy Jasienica.