Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017


  • I miejsce w kategorii MAKIETA dla  Aleksandry Sikora w XXIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”

  • Wyróżnienie dla Magdaleny Sztwiorok i Barbary Suchodolskiej w XXIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”

  • I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii dla Viktorii Glombitza z kl. VI w Gminnym Konkursie Ortograficznym „O Pióro Wójta Gminy Jasienica”.

  • III miejsce dla Żanety Duda (kl. VI) oraz wyróżnienie dla Viktorii Glombitza (kl. VI) oraz Eweliny Rybica (kl. V) w II Gminnym Profilaktycznym Konkursie Plastycznym pod hasłem "Prawdziwym przyjacielem jest ten, dzięki któremu staje się lepszym" 

  • I miejsce w kategorii MAKIETA Aleksandry Sikora (kl.VI) i wyróżnienia dla Barbary Suchodolskiej (kl.VI) i Magdaleny Sztwiorok (kl.IV) XXIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

  • III miejsce dla Dominiki Kidoń (z kl. V) oraz Mikołaja Pilcha (z kl. VI) XI Regionalnym Konkursie Znajomości Gwary Śląska Cieszyńskiego dla Szkół Podstawowych pod patronatem Wójta Gminy Jasienica w Grodźcu;

  • Tytuł Mistrza Logicznego Myślenia dla Szymona Martynek z kl. III, w III Gminnym Konkursie Logicznego Myślenia w Międzyrzeczu;

  • II miejsce w turnieju minipiłki ręcznej chłopców o mistrzostwo gminy Jasienica;

  • III miejsce w turnieju minipiłki ręcznej dziewcząt o mistrzostwo gminy Jasienica;

  • III miejsce dla uczniów kl. III w Gminnym Przeglądzie Jasełek i Obrzędów Kolędniczych;

  • Aleksandra Sikora z kl. VI finalistką w Konkursie Wiedzy Biblijnej;

  • I miejsce oraz nagrode publiczności w VIII Wojewódzkim Konkursie na Małą forme teatralną o charakterze profilaktycznym "PROFORMA" dla grupy teatralnej Kurtyna (skład: Dominika Kidoń i Adrian Bujok z kl. V oraz Ewelina Olearczyk, Maksymilian Mazur, Julia Mucek, Żaneta Duda z kl. VI);

  • Drużyna dziewcząt (w składzie: Żaneta Duda, Paulina Holeksa, Julia Mucek, Basia Suchodolska, Marlena Radziszewska, Ewelina Olearczyk (klasa VI) Weronika Holisz, Dominika Kidoń, Ania Zamarska, Martyna Mojeścik, Paulina Białoń (klasa V) Gminnymi Wicemistrzyniami w minikoszykówce;

  • Drużyna chłopaków (w składzie: Kacper Szymala, Piotr Nowak, Filip Kania, Mikołaj Pilch, Kacper Szczypka, Kacper Kopeć,   Artur Król (klasa VI) Tomasz Stokłosa, Adrian Bujok, Artur Baron (klasa V) Piotr Gruszka (klasa IV)) Gminnymi Wicemistrzyniami w minikoszykówce;
  • Tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia zdobył Kacper Szymala z kl. VI;
  • Tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia w klasie IV zdobyła Nikola Rak;
  • II miejsce dla Wiktorii Gruszka i Izabeli Sikory z kl. II w konkursie recytatorskim "Chrześcijańskie korzene literatury polskiej";
  • III miejsce dla Aleksandry Sikory z kl. VI w konkursie recytatorskim "Chrześcijańskie korzene literatury polskiej";
  • II miejsce dla zespołu dziewcząt w zawodach gminnych - sztafetowych biegach przełajowych
    skład dziewcząt: 
    Basia Suchodolska, Żaneta Duda, Ola Sikora, Julia Mucek, Paulina Holeksa (VI klasa), Weronika Holisz, Dominika Kidoń (V klasa);