Grudzień


20 grudzień - kolędowanie w Domu Opieki "SOAR"

Nastrój nadchodzących świąt sprzyja wizytom , odwiedzinom, dawaniu radości innym- chorym, starszym i osamotnionym. " HEJ KOLĘDA, KOLĘDA"- tymi słowami i w takim tonie zespół muzyczny naszej placówki pod kierunkiem Pana Pawła Sowa wraz z innymi nauczycielami- Panią Beatą Włoch i Panią Dagmarą Skowron złożył w dniu 20 grudnia świąteczną wizytę w Ewangelickim Domu Opieki " SOAR" w Bielsku- Białej.
SOAR powołany został do życia w 1995 roku. Jego mieszkańcami są osoby różnych wyznań i jest przytulnym domem z fachową opieką i stałą pomocą dla potrzebujących.
Nasi uczniowie w sposób profesjonalny i doniosły umilili chwilę tym najstarszym i chorym przedstawiając krótki montaż słowno- muzyczny z przewagą kolęd. Radością był fakt, że swoim śpiewem zachęcili mieszkańców do wspólnego kolędowania. Dziękujemy za wspólne , sympatyczne przeżycia świąteczne.
                                                                                                                                                                    Ilona Walach
19 grudzień - kolędowanie w Urzędzie Gminy w Jasienicy

kolędowanie Urzędzie Gminy


17 grudnia - Turniej Tenisa Stołowego

I miejsce Piotra Walasa - ucznia klasy V w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Jasienica.;

15 grudnia - turniej mini piłki siatkowej dziewczyn o mistrzostwo gminy Jasienica

                 

Matematyczny konkurs SEZAM
13 grudnia uczniowie klasy IV: Klaudia Guzdek, Wojciech Gruszka oraz klasy V: Wioletta Bratkowska, Paulina Gil, Weronika Górniak, Jakub Holisz, Wiktoria Zamarska zmagali się z niebanalnymi zadaniami matematycznym,

Życzymy powodzenia wyniki w lutym!


8 grudnia - turniej mini piłki siatkowej dziewczyn o mistrzostwo gminy Jasienica

                     

6 grudnia - Mikołajki
W tym dniu klasy I - VI pojechały do kina na seans filmowy pt. "Artur ratuje Gwiazdkę". Klasy I-III miały spotkanie z Mikołajem.