Oficjalne wręczenie nagród z Przeglądu Jasełek i Obrzędów Kolędniczych w Rudzicy oraz
z Delegatury w Bielsku-Białej

8 lutego 2013 r. odbył się w naszej placówce apel , głównie poświęcony bieżącym sprawom i zbliżającym się wydarzeniom , czyli ferie i zachowanie ostrożności i bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu.

Następnie dyrektor zespołu  wręczyła oficjalną nagrodę otrzymaną przez Delegaturę w Bielsku-Białej dla teatrzyku ( kl. VI), który reprezentował najpierw naszą szkołę, następnie region w IV Wojewódzkiego Konkursu na Małą Formę Teatralną o Charakterze Profilaktycznym „PROFORMA”.

                    


Podziękowania  i oficjalne nagrody otrzymali również - klasa III i oddział starszaków za reprezentowanie placówki na Przeglądzie Jasełek i Obrzędów Kolędniczych w Rudzicy , gdzie oba zespoły uzyskały III miejsce.


                    


Dzień Babci i Dziadka

W dniu 05.02. 2013 r. klasa III wraz z wychowawczynią przygotowała w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wieszczętach  wyjątkową uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były życzenia, wiersze, piosenki, żarciki oraz taniec. Uczniowie wręczyli laurki i upominki  samodzielnie wykonane. Był słodki poczęstunek, który przygotowały mamy i bardzo im za to dziękujemy. Na koniec klasa zaprezentowała przedstawienie jasełkowe pt. "Szopka na polance". Była to bardzo miła i wzruszająca uroczystość.

piątek 1 lutego uczniowie klasy I zaprosili swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Były występy, poczęstunek i dużo niespodzianek.