Wycieczka do Studia Filmów Rysunkowych

24 stycznia uczniowie klas I-III w ramach zajęć podczas ferii zimowych byli na wycieczce w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Dzieciaki miły okazję poznać etapy tworzenia filmów rysunkowych, obejrzeć bajki, zwiedzić Stare Bielsko i zobaczyć pomnik Bolka i Lolka oraz Reksia.
Ewa Myszogląd

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 17 stycznia 2014 r. o godz. 16:00 odbyło sie uroczyste spotkanie z babciami i dziadkami uczniów
kl. I-III. Dzieciaki przygotowały program artystyczny, rodzice poczęstunek, Goście dopisali (ponad 100 osób).
Ewa Myszogląd

Uczniowie z Jasełkami w kościele w Bielowicku

W niedzielę 12 stycznia grupa uczniów z klasy VI wystąpiła w kościele Św. Wawrzyńca w Bielowicku z przedstawieniem Bożonarodzeniowym "Świąteczne opowiadanie o szewcu Mateuszu". Występ naszych uczniów został nagrodzony rzęsistymi brawami. Po przedstawieniu przeprowadzono zbiórkę pieniężną na budowę hospicjum w Bielsku-Białej w ramach akcji Pola Nadziei oraz na materiały do przygotowania strojów i dekoracji do przedstawień.
Jadwiga Jagła

Gminny Przegląd Jasełek i Obrzędów Kolędniczych w Rudzicy

10 stycznia br. uczniowie klasy VI wzięli udział w Gminnym Przeglądzie Jasełek i Obrzędów Kolędniczych w Rudzicy. Występ wzbudził uznanie jurorów - a uczniowie zdobyli I miejsce w grupie klas IV-VI.
Jadwiga Jagła

Próbny sprawdzian szóstoklasistów

9 stycznia 2014 r. szóstoklasiści z ZSP w Wieszczętach pisali próbny sprawdzian, który był ostatnią próbą swoich sił przed kwietniowym testem. Wszystkim uczniom życzymy jak najlepszych wyników!  
Katarzyna Karatnik

Pierwszoklasiści Designerami...

Pierwszoklasiści pod  okiem Pani plastyk Dagmary Skowron, uczestniczą w warsztatach designerskich. Oto efekty pracy i dyskusji, które  zamieszczone na stronie expace.pl